medepia

Kariyer

TAKIMA HOŞGELDİN

BURASI MEDEPIA!

2011’den beri hem SAP çözümleri hem de MDG, iş süreçleri ve data kalitesi konularında sağladığımız danışmanlık servislerimizle öncü bir teknoloji firmasıyız.

Kendi alanında umut vadeden ve öne çıkan ekip arkadaşlarıyla teknik süreçlere getirdiğimiz pratik yaklaşımlarla uluslararası müşterilerimize güvenilir, sonuç odaklı ve hızlı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Süreçleri ekip olarak kurduğumuz güven ve destek bağı ile hızlı bir şekilde sonuçlandırmayı yöntemlerimizden sayıyoruz. Her zaman kendimizi aşmayı, daha çok öğrenmeyi, daha çok paylaşmayı ve tüm bunları yaparken de hayattan keyif almayı seviyoruz.

Müşterilerimize en iyiyi sunmak için çok çalışmamız gerekiyor. Bu yolda bizlerle yürümek isteyen potansiyellere kapımız her zaman açık.

Potansiyelini gerçekleştirmek için bize katıl!

Her daim arkanda olan ekip arkadaşlarının desteğiyle başarabileceklerinin farkına var!

 

grid_office

medepia’nın ayrıcalıklarından bazıları,

 • Esnek çalışma saatler,
 • Hibrid çalışma sistemi,
 • Açık ofis,
 • Şehrin en iyi lokasyonu,
 • Geliştirici eğitimler,
 • Harika bir ekip,
 • Gelişebilmen için fırsatlar.

Pozisyonlar

Senior SAP Danışmanı

Kıdemli SAP Danışmanı

2011 yılından bu yana, inovatif yaklaşımlarımız, güvenilir ekibimiz ve kaliteli hizmetlerimizle, uluslararası müşterilerimize MDG ve dijital dönüşüm süreçlerinde destek veriyoruz.  Bu desteğe, üstleneceği projelerle katkı sağlayacak ve takım ruhuyla hareket edip, ekibimizi yetkinlikleriyle güçlendirecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

MDG modüllerinde ve diğer yazılım dillerinde tecrübeli, İngilizce bilgisi yeterli,  alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden, düşünmekten, üretmekten yorulmayan, pro-aktif bir yaklaşımla hareket edebilen ve kişisel gelişimine önem veren bu arkadaşımız Kıdemli SAP Danışmanı/SAP ABAP Uzmanı/SAP Ana Veri Uzmanı/SAP Yöneticisi olarak görev alacaktır.

 

Beklentilerimiz

 • Uluslararası, büyük ölçekli ve uzun süreçleri kapsayan MDG projelerinde, gereken yetkinlik ve teknik danışmanlık hizmetini tam anlamıyla verebiliyor olmalısın.
 • S4/HANA dönüşüm projelerinde mevcut durumu hızlı bir şekilde analiz etmeni ve geçiş süreçlerinde önemli bir rol oynamanı bekliyor olacağız.
 • İş akışında karşına çıkacak her türlü zorluğun üstesinden, kendinden emin ve özgüvenli bir şekilde gelmeni bekleyeceğiz.
 • Süreç boyunca eleştirel düşünebilmeli, problemler karşısında sorular sormalı, cevaplar bulmalı ve araştırmacı bir yaklaşımla sonuç odaklı çözümlemeler yapabilmelisin.
 • Gerektiği durumlarda birden fazla alanda katkıda bulunmanı isteyeceğiz.
 • Üstlendiğin projeyle ilgili her türlü sorumluluk, iş takibi, müşteri diyaloğu da sende olacak.

Aradığımız özellikler

 • Farklı projelerde, farklı yetkinlikleri tam zamanlı kullanacağın için öncelikle üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği veya eşdeğer bir bölümünden mezun olman gerekiyor.
 • SAP’nin MDG /MDM/MM/SD/PP/ABAP/ABAP OO/Fiori modülleriyle çalışıyoruz, bu alanlar içinde, en azından birinde proje üstlenecek derecede deneyimli olman ve kendini daha da geliştirmek istemen çok önemli.
 • Yukarıdaki modüllerin yanı sıra, herhangi bir yazılım dilinden anlıyor olman da tercihlerimiz arasında.
 • Uluslararası projelerde çalışacağın ve farklı kültürlerden, farklı insanlarla iletişim kuracağın için İngilizce iletişim becerilerinin iyi olmasına çok önem veriyoruz. Bu noktada, ekip arkadaşlarımızın İngilizcelerini geliştirmek ve güncel tutmak için şirket içinde İngilizce eğitimleri ile ekibi dil konusunda güncel tutuyoruz. Diğer bir deyişle,  işe başladıktan sonra alacağın İngilizce eğitimleriyle de iletişim becerilerini geliştirmeye devam edeceksin .
 • Ekip üyelerimizin Pro-aktif bir yaklaşıma sahip olması önemli bir kriter. Çıkabilecek problemlere önceden hazırlıklı olmalı ve mevcut durumu değiştirecek inisiyatifi kullanmaya hazır olmalısın.
 • Felsefelerimizden birisi de ekipteki her bireyin potansiyelini kullanması ve kişinin en iyi haline evrilmesidir. Bunun için ihtiyacın olan her türlü desteği ve yolu senin için hazırlıyor olacağız. Bu noktada, kendini geliştirmek isteyen ve var olanla yetinmeyen birisi olman oldukça önemli. Özellikle de sürekli yenilenen ve takip gerektiren bir sektörde olduğumuzu düşünürsek, bu oldukça önemli.
 • Kıdemli danışmandan beklentimiz, kendine ve yeteneklerine inanan, özgüvenli, güvenilir, pozitifliğini ve enerjisini zor durumlarda dahil koruyabilen, yaptığı iş için heyecan duyan ve alanındaki gelişmelerden geri kalmayan birisi olması. Bunun yanı sıra, şirket kültürünü ve felsefesini benimseyerek hareket etmesi de ekibe daha çabuk uyum sağlayabilmesi noktasında gerekli olacaktır.
 • Esnek çalışma saatleriyle çalışabilmeli, acil işleri sakin bir şekilde, ivedilikle çözebilmelisin.
 • Müşterilerimizle sürekli diyalog içinde olmak için yurtiçi, yurtdışı seyahat engelinin olmaması gerekiyor.

Farklı yöntemleri, yeni görüşleri ve sıra dışı fikirleri kucaklayan bir şirketiz. Birlikte büyüyeceğimiz, gelişeceğimiz ve bizi ileriye taşıyacak her imkânı sana sunuyor olacağız.  Bu da medepia ekibine katılmayı fırsatlarla dolu bir deneyime dönüştürüyor. Bu iş için uygun olduğunu düşünüyor ve medepia ekibinde yerini almak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.

Junior SAP Danışmanı

2011 yılından bu yana, inovatif yaklaşımlarımız, güvenilir ekibimiz ve kaliteli hizmetlerimizle, uluslararası müşterilerimize MDG ve dijital dönüşüm süreçlerinde destek veriyoruz.  Bu desteğe, üstleneceği sorumluluklar ile katkı sağlayacak, takım ruhuyla hareket edip, teknik danışmanlık becerileriyle ekibimizi güçlendirecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

MDG modüllerinde ve diğer yazılım dillerinde minimum deneyime sahip, herhangi bir yazılım dilinden anlayan, İngilizce bilgisi yeterli,  alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden, kendini geliştirmeye önem veren ve yapacağı işi heyecanlı ve hevesli bir tutumla devam ettirecek bu arkadaşımız Junior SAP Danışmanı olarak görev alacaktır.

Beklentilerimiz

 1. Yurtdışı SAP projelerinde, MDG, MDM ve EIM alanlarında gerekli sorumluluklarıüstlenmeli ve teknik danışmanlık hizmetini verebilecek düzeyde bir profile sahip olmalısın.
 2. ASAP ve SCRUM metodolojilerinde deneyimin varsa bu artı bir özellik olacaktır.
 3. Malzeme, müşteri, satıcı, finans gibi ana veri modellerinin tasarımını yapıyor ve proje dokümantasyonunu hazırlıyor olacaksın. Bu sebeple, yazı yazma, imla kuralları, sayfa yapısı düzenleme gibi konulara hâkim olman önemli.
 4. Ana veri modelleme ve veri akış entegrasyonu süreçlerini iyi anlayabilmelisin
 5. Müşterilerle sürekli iletişim halinde olmalısın.

Aradığımız Özellikler

 1. 4 yıllık bilgisayar mühendisliği veya eşdeğer bölümlerden mezun,
 2. SAP MDG tercih sebebi olmak üzere, SAP MDM/MM/SD/PP/ABAP/ WebDynpro/BRF Plus modüllerinden herhangi birinde minimum düzeyde deneyimli,
 3. SAP’ın EIM alanında kendini geliştirmek isteyen,
 4. Herhangi bir yazılım dilinden anlayan,
 5. İngilizce bilen,
 6. Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
 7. Ekip çalışmasına yatkın,
 8. Seyahat engeli bulunmayan,
 9. Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
 10. Özellikle yurtdışı projelerinde çalışmak isteyen,
 11. Analitik düşünebilen, pro-aktif ve araştırmacı

Farklı yöntemleri, yeni görüşleri ve sıra dışı fikirleri kucaklayan bir şirketiz. Ekibe kattığımız her arkadaşımızın bizimle büyümesini, gelişmesini isteriz. Bu noktada ihtiyacın olan her türlü imkânı sunuyor ve ihtiyacı karşılıyor olacağız. Bunun yanı sıra gerek yurtdışı projelerimiz gerek katıldığımız uluslarası konferanslar ile yurtdışını keşfediyor, farklı kültürleri tanıyor ve farklı insanlarla çalışma imkânı da kazanıyor olacaksın. Ayrıca, İstanbul’un ulaşıma yakın, işlek bir lokasyonunda; geniş, ferah ve motive edici açık ofis olarak tasarlanmış ana merkezimizde çalışıyor olacaksın. Aynı zamanda ekiple sosyalleşebileceğin kahve molaları, oyun saatleri ve dinlenme alanlarıyla motivasyonunu ve çalışma isteğini güçlendireceksin. Tüm bunlar medepia ekibine katılmayı fırsatlarla dolu bir deneyime dönüştürüyor. Bu iş için uygun olduğunu düşünüyor ve medepia ekibinde yerini almak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.

TurkeyGermanEnglish