medepia

Hakkımızda

Biz Kimiz

medepia olarak SAP Ana Veri Yönetimi konusunda şirketlere profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Bu alanda Türkiye’de hizmet veren ilk firma olarak 2011 yılından bu yana iş dünyasının dijital dönüşümüne önemli katkılar sağlıyoruz. Ana veri projelerinde proaktif çözümlerle öne çıkan, danışmanlık, Ür-Ge ve Ar-Ge faaliyetlerinde inovatif yaklaşımlarla hizmet veren bir yazılım firmasıyız. Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterilerimize SAP MDG, SAP FIORI ve SAP ABAP uzmanlıklarımızla ayrıcalıklar sağlıyoruz. Genç, çalışkan ve güçlü ekibimizle veri analizi (assessment), S/4HANA dönüşümü (migration/integration), ana veri yönetimi (master data management) ve veri analitiği (analytics) gibi SAP’nin Enterprise Information Management alanındaki konularında da Avrupa’daki birçok projede yer almaya devam ediyoruz.

Metodolojimiz

medepia’nın genç ve dinamik ekibinde siz de yer alabilir ve inovatif fikirlerinizle şirketimize değer katabilirsiniz. İster stajyer olun ister yeni mezun ya da profesyonel, medepia ailesinde işinde mutlu olmayı dileyenler için yer var. Bizim en önemi gayemiz, keyifli bir çalışma ortamında, kendini geliştirme isteği duyan potansiyel sahibi adayları ailemize kazandırmak!

Felsefemiz

21. yüzyılda bir işi profesyonellerle yürütmek kadar, güvenli ellere teslim etmek de oldukça önemli. Bizim en önemli değerimiz de elbette güven… Müşterilerimizle aramızda sağlam köprüler kurmak, kurumsal bir çerçevenin içinde samimiyetle yol almak, temel yaklaşımımızı oluşturuyor. medepia olarak, attığımız her adımda sektöre yön vermeyi amaçlarken, dünya genelinde insanların firmamıza duyduğu güveni korumayı ve hep canlı tutmayı hedefliyoruz.

Referanslarımız

Bizimle İletişime Geçin

TurkeyGermanEnglish