medepia

Ana veri, bir işletmenin DNA’sıdır; ne kadar iyi yönetilirse sürdürülebilir başarıyı yakalamak da o kadar kolaylaşır. İşinizi oluşturan parçaların her biri, yani bir işletmenin temel varlığı olan her şey ana veridir. Biz de ana veri yönetimi hizmetimizle işletmelere ait varlıkların kalitesini arttırıyor ve her daim yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Peki, medepia ana veri yönetimi ile neler sağlıyor?

Firmamızın sunduğu bütüncül çözümler sistemler arası tutarsızlık gibi ana veri sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ana verilerin çok yönlü bölünmüş IT sistemlerinde bulunuyor olması, duplike ve bazen birbiriyle bağlantısı olmayan sistemlerde bulunması, aksaklıklara yol açabiliyor. MDM, IT alanlarındaki ana verileri organize edip gerçek verilere tek elden erişimi sağlıyor. eSOA’nın ilk adımı ise güvenilir ana veri objeleri… Düzenlenip sınıflandırılmamış ana verilerin, işletmelerde yanlış veri analizlerine yol açtığını unutmayın. Bu da kurum maliyetlerini arttırıp yönetsel karar mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Ana veri karışıklığı, “Müşterimiz kim?”, “En iyi satıcımız kim?”, “Ürünümüz hangi bölgelerde ya da ülkelerde satılıyor?” ve benzeri pek çok soruya net cevap verilmesine engel oluyor.

medepia olarak sunduğumuz ana veri yönetimi hizmetimizle bu karışıklıkları en başından engelliyoruz. Ana veri yönetim sürecinizin kontrolü için deneyimli danışmanlarımızla her zaman yanınızda oluyoruz.

TurkeyGermanEnglish