SuccessFactors için Medepia Entegrasyon eklentisi
 • Medepia SAP HR ve alakalı uygulamaların SuccessFactors’e bağlantısını kurmaktadır.
 • SuccessFactors müşterileri İK iş süreçleri otomasyonu, şirket stratejisi ve performans analizini yürütmek için kritik verilerin organizasyondaki diğer iş alanlarına bağlanması konusunda Medepia’ya güvenmektedirler.
 • Medepia Entegrasyon eklentisi ile SuccessFactors ve diğer uygulamalar arasında gerçek zamanlı İK iş süreci otomasyonlarına örnek olarak:

  SAP ERP HCM ve SuccessFactors HCM Suite için Medepia Entegrasyon Eklentisi, İşe Alım Verisi, Çalışan Verisi, Organizasyonel Veri, Maaş Verisi, Değerlendirme Verisi ve Nitelik-Yeterlilik Verisi Entegrasyonları kurmanıza olanak sağlar.

 • Harici kariyer siteleri ile entegrasyon

  Medepia, harici kariyer siteleri veya kurumsal şirket siteleri ile SuccessFactors Recruiting(işe alım) modülünüentegre etmek isteyen müşteriler için entegrasyon eklentisi sunmaktadır. Modülünüzü kullanarak dahili iş ilanlarınız hakkında bilgi yollayabilir, intranetinizde istenen kadroları ilan edebilirsiniz.

 • SAP Kullanıcı Resmi Aktarımı

  Kullanıcı resimlerini SuccessFactors sunucunuzda saklamak isterseniz, ghostwriteronline.eu/ Medepia SAP eklentisini kullanarak tüm kullanıcı resimlerini SAP’den SuccessFactors’e aktarabilirsiniz.

  Medepia Entegrasyon eklentisi SAP PI ve SAP HCI tabanlıdır.