2011 yılında çalışmalarına başlayan medepia IT Danışmanlık, bugün hem yurtiçi hem de yurtdışı SAP projelerinde yer alan, SAP NetWeaver® platformu üzerinde uzmanlaşmış bir danışmanlık ve yazılım firmasıdır.

medepia, SAP NetWeaver® Master Data Management (MDM) projelerine Türkiye’de imza atan ilk firma olmakla birlikte; 50’den fazla SAP PI/PO referansı, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-Arşiv) çözümleri ve finansal/lojistik çözümleri sektöre hizmet vermektedir.

Medepia, kurumsal müşterilerin bilişim gereksinimini karşılamayı hedefleyen sektörünün öncü teknoloji danışmanlık firmalarındandır. Alanında uzman ekibi ile geliştirdiği ürünleri, müşterilerinin iş süreçlerinin dijitalleşmesine katkı sağlamaktadır.

Almış olduğu proje sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmeyi ilke edinen yaklaşımı benimser.

Medepia Finansal Çözümleri, verileri gerçek zamanlı ve sorunsuz olarak kurumların hedef sistemlerine aktararak otomatize etmesinin yanı sıra; görünürlük ilkesi gereği denetim süreçlerine de kaynak oluşturmaktadır.

Entegrasyon ve Geliştirme konularında sahip olduğu tecrübeleri ile yapılan projelerin güvenilir şekilde hayata geçmesini sağlar.

Hedefimiz, yalnızca IT sisteminizi firmanıza uygun hale getirmek değil; size danışarak her bir süreci en ince ayrıntısına kadar analiz etmek ve rekabetten zaferle çıkmanızı sağlamaktır.