Medepia SAP e-Hesap Özeti ile Banka Hesaplarınıza Anlık Erişin

Şirketlerin büyüme potansiyeli çerçevesinde yeni teknolojilere ayak uydurarak işlemlerini daha hızlı hale getirme istekleri, hayata geçirilecek projeler aracılığı ile zamandan ne kadar tasarruf edilebileceğine göre şekillenmektedir.

Kontrol Doğru Nakit Yönetimi yapılması amacı ile geliştirilen bu paket sayesinde, Finans ve Muhasebe departmanlarında yapılan işlemlere hız kazandırmak amaçlanmıştır.

Medepia Online e-Hesap Paketi sayesinde kurumlar, genel bazda iki ana başlık altında işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

İlk adımda, bütün banka hesaplarına tek bir noktadan Real-Time olarak ulaşabilecek, hesaplar üzerinde yapılan tüm işlemleri anlık olarak kontrol etme fırsatına sahip olabilecekler.

ikinci adımda ise banka hesaplarında gerçekleştirilen işlemlerin otomatik olarak mahsuplaştırmasını sağlayabileceklerdir.

 • icon

  Zaman Tasarrufu

 • icon

  Doğru ve Tam Nakit Yönetimi

 • icon

  Firmaların banka mutabakat işlemlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilmesi.

 • icon

  Tahsilat süreçlerinin daha verimli yönetilebilmesi

 • icon

  Online işlemlerden kullanıcılar tarafından alınan verilerin kurumsal kaynak yazılımına aktarımında oluşacak manuel giriş sorunlarının önlenmesi.(Hatalı müşteri ya da hesap kodu seçimi vs.)

Medepia ile Bütün Banka Hesaplarına Tek Bir Noktadan Ulaşabilirsiniz